Můj příběh

aneb cesta nadšeného grafika od kaligrafie k vlastnímu e-shopu

Jmenuji se Tereza a odmala ráda tvořím a to asi předurčilo mou životní cestu. Jsem hrdá na to, že mohu říct: “Mé koníčky jsou mou prací!”. Pracuji jako grafik a kaligraf. Tvořím reklamní grafiku, pořádám kurzy moderní kaligrafie Psaní je hraní a nově i provozuji specializovaný e-shop pro začínající kaligrafy BrushPen.cz.

Každý měsíc se setkám s desítkami lidí na kurzech moderní kaligrafie Psaní je hraní pro začátečníky i pokročilé, a vím jak vám co nejvíce usnadnit start do světa kaligrafie. Součástí kurzu je povídání o různých tipech brush penů a papírů. Mé vášni pro nakupování papírenského zboží by se asi dalo říct i posedlost a kdybyste viděli to množství fixů co mám doma… Baví mě objevovat a zkoušet nové fixy, pera, inkousty a papíry a dělá mi radost když se o své zkušenosti mám s kým podělit. I proto nebylo rozhodnutí spustit vlastní e-shop s potřebami pro začínající kaligrafy složité.

Díky e-shopu BrushPen.cz vám mohu nabídnout to nejlepší, každý brush pen, který nabízím na e-shopu totiž znám a používám ho při krasopsaní. Mým cílem je vybudovat nejlépe zásobený e-shop specializovaný na kaligrafii u nás. A věřím, že i vám bude moderní kaligrafie dělat jen radost a začátky pro vás budou i díky mému e-shopu co nejsnadnější.

Pokud si nevíte s čímkoliv rady, neváhejte a napište mi na tereza@brushpen.cz, ráda vám s čímkoliv poradím.