Doprava & platba

Zásilkovna

Nejoblíbenější a nejvýhodnější způsob přepravy. Pohodlné doručení balíků bez front a bez dlouhého čekání. Zásilku si vyzvednete na jedné z poboček či partnerském místě Zásilkovny, které si vyberete. Doba dodání je dle našich zkušeností do 2-3 pracovních dnů od odeslání zásilky. V den doručení zásilky vás Zásilkovna kontaktuje prostřednictvím SMS či e-mailu, na které Vám zašle heslo pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto ji může vyzvednout i třetí osoba.

Doprava ZDARMA

při ceně objednávky nad 500 Kč

Balík + platba převodem

cena přepravy celkem 62 Kč

Balík + dobírka

cena přepravy celkem 82 Kč

Česká pošta – balík do ruky

Vaši objednávku pošta doručí přímo do Vašich rukou a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu. Úložní doba balíku na poště je 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS či e-mailu.

Balík + platba převodem

cena přepravy celkem  108 Kč

Balík + dobírka

cena přepravy celkem 138 Kč

DPD

Doručení zásilky prostřednictvím kurýrní služby DPD. Vaši objednávku kurýr doručí přímo do Vašich rukou. Pokud Vás kurýr na adrese nezastihne, doručí Vám ji následující den. Zásilky posílané přepravní službou DPD posíláme spolu se svozem balíků Zásilkovny, která ve svozovém depu předává balíky společnosti DPD. Dodání bývá do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky.

Balík + platba převodem

cena přepravy celkem 96 Kč

Balík + dobírka

cena přepravy celkem 126 Kč

U všech uvedených možností můžete Váš balík sledovat online a ověřit si, kdy Vám bude doručen. Sledovací číslo zásilky odesíláme prostřednictvím e-mailu na vaši e-mailovou adresu.

Odesílání zásilek

Objednávky přijaté do 17:00 zpravidla odesíláme následující den, nejdéle však druhý den od přijetí objednávky. Pokud objednáte zboží o víkendu nebo ve svátek, budeme Vaši objednávku odesílat následující pracovní den.

Pokud zvolíte platbu převodem na účet, odesíláme zásilku po přijetí platby na náš účet.

V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme vás kontaktovat na vámi zadaný e-mail nebo telefon, abychom společně našli vhodné řešení.

Možnosti platby

Dobírka

Za zásilku zaplatíte až při převzetí balíku od dopravce. K dopravnému je účtován příplatek za dobírku dle zvoleného dopravce, ceny dobírky naleznete výše u dopravy.

Převodem

Na náš bankovní účet vedený u společnosti Fio banka a.s. 2901534607/2010 CZK, jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky.

Psaní je hraní

Kurzy moderní kaligrafie