Brush pen + černý papír = láska

Musím vás varovat! Krasopsaní na černý papír je vysoce návyková záležitost. Už pár měsíců jsou u nás k dostání bílé brush peny Faber-Castell s vysokou kryvostí, kterými se dá psát na černý papír, ale žhavou novinkou jsou metalické brush peny od Karin. Vynikají nejen vysokou kryvostí, krásnými barvami, ale jsou i permanentní a vy s nimi můžete psát nejen na papír, ale například i na kov, sklo nebo porcelán.

Nabídka se rozrůstá

ale Karin je dle mého názoru aktuálně nejdále co se týká kvality pigmentu a hrotu.

Brush peny Karin

Účastníci mých kurzů moderní kaligrafie Psaní je hraní vědí, že brush peny Karin jsou aktuálně moje nejoblíbenější. Díky pevnému a  kvalitnímu hrotu se s nimi skvěle píše i úplným začátečníkům. Jsou schopné krásně jemné linky i pořádně tlusté čáry a sytost barev je uhrančivá. A nejde nemilovat brush peny, kterými si můžete pokrasopsát třeba plechovku na fixy.

Faber-Castell

Brush pen Pitt Artist Pen od Faber-Castell je moderní umělecký fix se štětcovým hrotem, vhodný pro moderní kaligrafii a brushlettering. Inkoust je extrémně bílý, na papíře voděodolný a rychleschnoucí. Inkoust v brush penu je světlostálý, nerozmazává se na papíře a proto je vhodný i pro leváky. Dostupný je ale pouze v bílé barvě.

Papermania Brush pen

Sada metalických fixů se štětcovým hrotem s vyšší kryvostí. Šířka stopy je 1 až 5 mm. Pigment bez kyselin, jsou netoxické. Tato sada je u nás ale velmi špatně dostupná a výrobce má velké výpadky ve výrobě. Vyrábějí se i jako tenký fix s kulatým hrotem.

Toto se vám bude hodit

když se rozhodnete pustit do krasopsaní na černý papír.

Metalické brush peny

Permanentní brush pen s kvalitním japonským nylonovým hrotem s vysokou výdrží. 

 

65 Kč

Bílý brush pen

Inkoust je extrémně bílý, na papíře voděodolný, rychleschnoucí.

 

69 Kč

A4 černý skicák

40 listů vysoce kvalitního papíru, který je temně černý a hladký.

 

189 Kč

Máte rádi dárky

a chcete si udělat velkou radost?
Pořiďte si sadu deseti metalických
permanentních brush penů
Karin v krásné kovové krabičce.
Určitě si to zasloužíte.

599 Kč

Všechny výše uvedené brush peny naleznete v mém e-shopu a věřím, že vám přehled pomůže s výběrem toho nejlepšího fixu pro Vás. Vše výše zmíněné jsou mé osobní zkušenosti a nejedná se o placenou propagaci. Tereza